Dne 16. prosince 2014 byla v základní škole slavnostně vyhodnocena soutěž nesoucí název: „Velká podzimní soutěž - O nejkrásnějšího draka." Výtvarné práce dětí jsou velmi nápadité a zdařilé. Vybrat tři nejlepší tedy pro mne bylo moc těžké, a proto jsem ke spolupráci přizvala Klub žen. Dámy si velice pečlivě výrobky prohlédly a poté vybraly tři výherce. Těmi jsou:1. místo – třída 1.A; 2. místo – třída 6.A; 3. místo – třída 5.A.

Třídy, které byly vyhodnoceny za svou snahu, obdržely po zásluze velký dort a zákusky. Radost byla ohromná! Všem dětem moc děkuji za snahu, odměněným dětem gratuluji a ti co nevyhráli, se mohou těšit na další soutěž, která se uskuteční opět na jaře. Klubu žen moc děkuji za celoroční spolupráci a za sladkou odměnu pro žáčky. Čtenářům knihovny přeji hodně štěstí v Novém roce a těším se na shledanou v knihovně.