Od září zavádíme ve spolupráci s pečovatelskou službou rozvoz knih pro seniory až domů. Zájemci o tuto službu ve věku 60 a více let mohou zavolat na telefonní číslo knihovny 774 411 978 a dle domluvy jim budou knihy dovezeny jednou měsíčně domů, přičemž dříve vypůjčené knihy mohou zároveň vrátit. Cena: Kč 70,- činí roční čtenářský poplatek pro seniory ve věku 60-70 let, pro seniory ve věku nad 70 let je služba poskytována zdarma.

Cena rozvozu: Kč 10,-/měsíc.

NOVÁ SLUŽBA PRO VŠECHNY ČTENÁŘE
Nechcete platit poplatky za pozdní vrácení, tzv. upomínky???
1. Napište na e-mail knihovny nejpozději do 30 dnů od zapůjčení knih: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.- Příjmení + poslední 4 kódy z čtenářského průkazu
(knihy Vám budou automaticky prodlouženy o 30 dní)
2. Napište SMS zprávu nejpozději do 30 dnů od zapůjčení knih na tel. číslo: 774 411 978 - Příjmení + poslední 4 kódy z čtenářského průkazu
(knihy Vám budou automaticky prodlouženy o 30 dní)

Věřím, že mnohé z Vás nové služby potěší a ve velké míře jich využijí. Prázdniny nám rychle uběhly a už se o slovo hlásí podzim. Čekají nás pochmurné dlouhé večery a já bych ráda pozvala občany, kteří naše služby ještě nevyužívají, do knihovny. Naleznete zde širokou škálu knih rozmanitých žánrů a já věřím, že si určitě nějakou vybere každý z Vás.