Jaro v knihovně je pestré a bohaté na události. Nejprve mi dovolte poděkovat Klubu žen, který také po pěkné zimní výzdobě, knihovnu vyšperkoval krásnou jarní náladou. Ze svých klubových korunek neopomněl nakoupit sladkou pozornost pro výherce naší soutěže. Děkuji dámy a těším se na další spolupráci.

Velké jarní soutěže o nejkrásnějšího MEDVĚDA se zúčastnila i 1. třída ZŠ. Jejich kouzelný výtvor, který děti přinesly osobně, zdobí již prostory knihovny. Při té příležitosti byly děti seznámeny formou krátké besedy s prací a chodem knihovny. Počátkem června je pak čeká slavnostní „Pasování prvňáčků na čtenáře".
V měsíci květnu se s knihovnou přišli rozloučit také předškoláci. Za pravidelnou návštěvu knihovny byly děti odměněny sladkou dobrotou
a pohádkou. Věřím, že knihovna a krásné knihy je budou provázet i po cestě celou základní školou.