Milé děti, přijďte si do žacléřské knihovny pro anketní lístky do soutěže - Čteme všichni, pořádané ve spolupráci s Pedagogickou knihovnou J. A. Komenského v Praze.

Anketní otázka? Která dětská kniha, vydaná v roce 2011, se vám nejvíce líbila?
Padesát vylosovaných výherců bude odměněno knižní publikací.

Dobrovolná podotázka? Kterého ilustrátora máš nejraději?

Soutěž o další tři knihy.

Na vyplnění kuponu v naší knihovně máte čas do 14. března. Slavnostní vyhlášení proběhne v Památníku národního písemnictví 4. dubna 2012. Na autogramiádě budou přítomni autoři a ilustrátoři oceněných knih. Výsledky, jména celkově padesáti tří vylosovaných šťastlivců, kteří obdrží hezké knihy se dozvíte v knihovně. Nakladatelství, které vydalo nejčtenější a nejoblíbenější knihu s nejvíce hlasy, bude odměněno cenou dětí. Ankety se můžete zúčastnit, i když nejste členy knihovny.
Držíme všem účastníkům palce a přejeme si, aby co nejvíce výherců bylo ze Žacléře.

Těšíme se na vaši návštěvu

Knihovnice