kramerius Važme si knih, dobrých a užitečných nad zlato a drahé kamení, ježto jsou nejvěrnějšími průvodci, kteří nám nejjistější cestu ke ctnosti a moudrosti ukazují.
Václav Matěj Kramerius

Vážení občané, v průběhu měsíce října proběhl malý výzkum zaměřený na spokojenost Vás čtenářů se službami poskytovanými městskou knihovnou. Výzkum se uskutečnil formou dotazníku a zúčastnilo se jej 57 respondentů. Otázky se týkaly například Vaší spokojenosti s dostupností knihovny, výpůjční dobou, kopírovacími službami, přístupu k internetu, nabídkou kulturních a vzdělávacích pořadů, nabídkou knihovního fondu či s odborným poradenstvím. Z výsledků výzkumu vyplynulo, že největší rezervy spatřujete v nabídce časopisů a dále také v sociálním zázemí knihovny (WC, oddechové prostory, šatna).

Naopak jsme byly mile překvapeny kladnými reakcemi na dostatek krásné literatury a na technické vybavení knihovny, které Vám umožňuje přístup k informacím, kopírování apod. Otázky týkající se našich osob, tj. vstřícného přístupu a odbornosti byly v dotazníku neméně důležité, neboť nám poskytují zpětnou vazbu a my tak na případné námitky můžeme adekvátně reagovat. Obdržely jsme vesměs kladné hodnocení, čímž Vám touto cestou velmi děkujeme.

Pevně doufáme, že se nám s pomocí zřizovatele výše zmíněné rezervy povedou brzy odstranit.

Děkujeme respondentům za jejich čas při vyplňování dotazníků.

Na viděnou